Військовою прокуратурою на хабарництві викрито головного держінспектора Херсонської митниці

3 года назад 0

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону 22.02.2018 спільно зі слідчими ГУ СБ України в АР Крим, за оперативного супроводження ВБ КОЗ УСБ України в АР Крим, УВБ ТО ДФС у Херсонській області, ГУ ДФС у Херсонській області та УЗЕ в Херсонській області ДЗЕ Нацполіції України під час одержання неправомірної вигоди викрито головного державного інспектора Відділу митного оформлення Херсонської митниці ДФС в Херсонській області. Досудовим розслідуванням установлено, що головний державний інспектор, перебуваючи на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чаплинка", вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 15 000 російських рублів за перевезення без декларування російської валюти в сумі 70 000 рублів.

А також безперешкодне ввезення з тимчасово окупованої території АР Крим на материкову територію України цінного майна.

Безпосередньо після одержання хабаря нечистого на руку митника було затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі військовою прокуратурою Херсонського гарнізону вказаній особі планується повідомлення про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 3. ст. 368 КК України та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено групі слідчих ГУ СБ України в АР Крим. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.