Віталій Булюк: «Працюватимемо над тим, аби повністю оновити медичне забезпечення госпіталю»

2 года назад 0

Напередодні відзначення Дня захисника України 11 жовтня у Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відбувся святковий захід.


З привітаннями до ветеранів та учасників другої світової війни, афганців, воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО завітали представники обласної та міської влади.

Міцного здоров’я, бадьорості та енергійності побажав присутнім заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк.

«Щиро дякую вам за мужність і героїзм у захисті нашої держави, за самовіддане забезпечення її незалежності, за вірне служіння українському народу. Від усього депутатського корпусу вітаю вас з вашим святом – Днем захисника України – і бажаю довгих років життя. А зі своєї сторони, ми постараємося зробити все, щоб ви ні в чому не мали потреби» , – звернувся до присутніх Віталій Булюк.Також заступник голови облради позитивно відзначив роботу комунального закладу «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради та подякував за чуйність і турботу до кожного пацієнта.

Валерій Тимошенко, директор Херсонського обласного госпіталю ІВВ, був вдячний за визнання роботи медичного персоналу та висловив подяку за вагому фінансову підтримку закладу Херсонською обласною радою.


«Окрім затвердженого фінансового ресурсу на рік, депутати обласної ради в рамках обласної програми знаходять можливість виділити додаткові кошти на лікування та медичну реабілітацію пацієнтів госпіталю. На наступний рік за рахунок коштів обласного бюджету заплановано проведення капітального ремонту фізіотерапевтичного відділення. А нині розпочались ремонтні роботи по облаштуванню пандусами переходу між двома лікувальними корпусами для маломобільних пацієнтів» , – зазначив директор Херсонського обласного госпіталю ІВВ.

Також ж відбулось урочисте відкриття кабінету ударно-волнової терапії для реабілітації учасників АТО і ООС та інших категорій ветеранів війни. Апарат для ударно-волнової терапії Intelect RPW всесвітньо відомого виробника Chattanooga (США) вартістю 798,0 тис. грн придбаний у рамках обласної цільової програми медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року. Також Валерій Тимошенко презентував високопосадовцям оновлені палати з сучасними багатофункціональними медичними ліжками з Голландії.

«В подальшому працюватимемо над тим, аби повністю оновити медичне забезпечення госпіталю, щоб пацієнти могли проходити якісне обстеження», – резюмував заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.