Владислав Мангер привітав учасників всеукраїнського семінару

1 год назад 0

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер взяв участь у роботі всеукраїнського семінару-наради «Національна стратегія імунізації та роль мережі регіональних центрів громадського здоров’я в її реалізації». Сьогодні, 22 квітня, в Херсоні стартував цей дводенний захід.

Першим учасників зі всієї України привітав голова Херсонської облради.

«Всі розуміють, що медицина потребує реформування. Проте Центр громадського здоров’я – це такий передовий досвід, який треба підтримувати і розвивати. Зі свого боку хочу запевнити, що обласна рада, як і до цього, завжди підтримуватиме як Центр громадського здоров’я, так і реформи, що необхідні людям» , – запевнив Владислав Мангер.

В свою чергу керівник КЗ «Херсонський обласний центр громадського здоров’я», депутат Херсонської обласної ради Юрій Ромаскевич також подякував гостям семінару та висловив сподівання, що їхня робота буде плідною та змістовною.

Всеукраїнський семінар-нарада «Національна стратегія імунізації та роль мережі регіональних центрів громадського здоров’я в її реалізації» відбувається в Херсоні за підтримки представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Завдання заходу:

– презентація Стратегії національної програми імунізації та захисту населення від інфекцій, що можна попередити вакцинацією, та дорожньої мапи до 2022 року;

– огляд поточного прогресу у впровадженні національних заходів з імунізації;

– перегляд та доопрацювання проекту регіонального Плану дій щодо впровадження стратегії імунізації і дорожньої мапи;

– обговорення ролі та функцій Центру громадського здоров’я на регіональному рівні, необхідних можливостей щодо програми імунізації.

У семінарі беруть участь представники ВООЗ в Україні, керівники і фахівці ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», КЗ «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» та провідні фахівці України з питань імунізації.

Наразі Україна входить до десятки країн із стійким низьким рівнем охоплення імунізацією. У 2018 році вперше з 2008 року спостерігається позитивна тенденція та незначне збільшення охоплення за більшістю напрямків національних програм імунізації населення. Проте продовжується найбільший за останні 10 років спалах кору, високим залишається ризик для появи інших захворювань.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.