Власники нерухомості Херсонщини вдвічі збільшили надходження

3 года назад 0

За перший квартал 2017 року господарі нерухомого майна херсонського краю сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини 6,6 млн.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській областіє

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (3,3 млн.грн.) надходження зросли вдвічі.

Основна сума надходжень надійшла від платників – юридичних осіб, а це 97 відс. або 6,4 млн грн. від загальних надходжень податку.

Надходження від фізичних осіб – власників нерухомості склали 0,2 млн.гривень. Фахівці підрозділів податків і зборів з фізичних осіб фіскальних органів Херсонщини здійснюють підготовчі заходи щодо нарахування та вручення податкових повідомлень – рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2016 рік.

Нагадаємо: юридичні особи самостійно нараховують суму податку на нерухомість і сплачують її щокварталу, а громадян про нарахований їм податок на нерухоме майно повідомляють територіальні органи ДФС за місцем реєстрації громадянина. У 2017 році платники — фізичні особи сплачуватимуть за своє нерухоме майно за правилами, які діяли в 2016 році.