Володимир Бериславський: «У Хлібодарівській школі до 1 вересня буде нова пожежна сигналізація»

2 месяца назад 0

  • Новини
  • 0
  • 11

Володимир Бериславський: «У Хлібодарівській школі до 1 вересня буде нова пожежна сигналізація» Дата: 10/08/2020

Нові інтерактивні дошки, проектори, комп`ютери – за останні два роки матеріально-технічна база Хлібодарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів значно покращилася. Це дає змогу вчителям проводити уроки у незвичайному форматі. І все це завдяки фінансуванню від Чаплинської районної ради.

Ми також потурбувалися і про молодші класи  – забезпечили їх новими меблями. І звичайно ж, змінили старе обладнання у шкільній їдальні. Усе вищезазначене обладнання Чаплинська райрада купувала на залишки освітньої субвенції”, – розповідає голова райради Володимир Бериславський.

Вільні кошти є і цього року, тож Чаплинська райрада вирішила пустити їх на забезпечення всіх умов пожежної безпеки. Найголовніше і найдорожче, що можна зробити у школі – пожежна сигналізація з виходом на пульт найближчого підрозділу ДСНС у Новій Каховці. У випадку спрацювання сигналізації, диспетчер відправить сигнал найближчому екіпажу – до Асканії-Нова або Чаплинки і пожежники прибудуть до закладу. Також у рамках проекту всі дерев`яні елементи покрівлі обробили вогнезахисним розчином. Повна реалізація обійдеться у 770 тисяч гривень.

Розроблений проект перевірили фахівці ГУ ДСНС у Херсонській області і дали позитивний висновок на його реалізацію, адже він повністю відповідає встановленим в Україні нормативам. Роботи мають завершити до 1 вересня.

Сама ж школа – унікальна, адже ще задовго до карантину-2020, педагоги самостійно впроваджували нові методи навчання. Перш за все вони ведуть електронний класний журнал та використовують можливості Всеукраїнської навчальної екосистеми «MySchool.ua».

В управлінській діяльності також надають перевагу технологіям. Є спільний доступ до документів для членів адміністрації та педагогічного колективу і все в електронному вигляді.

У Хлібодарівському навчальному закладі забули про контроль відвідування учнів, адже це все робиться за допомогою термінала від Приватбанка. Звіти по відвідуванню надходять на електронну пошту. Вони містять інформацію про кількість учнів, які зайшли до школи та вийшли, фіксується час. При цьому батьки отримують СМС-повідомлення про час входу та виходу зі школи. За подібною схемою відбувається і харчування у їдальні.

Усі старання педагогів недаремні, адже НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» визнано одним із 300 найкращих навчальних закладів України та відзначено грамотою Міністерства освіти і науки України в рамках національного проекту «Флагман освіти та науки України».

Записала Поліна Дайнега


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.