У Дніпровському районі заслухали звіти голів органів самоорганізації населення

3 года назад 0

27 червня у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулось чергове засідання районної комісії з питань органів самоорганізації населення. Під час засідання заслухали звіти про роботу органів самоорганізації населення селищ Текстильного та Склотари.

Голови квартальних комітетів розповіли про свою роботу, залучення мешканців до участі в акціях з благоустрою, впорядкування території кварталів, проведення інформаційної роботи щодо профілактики порушень Правил благоустрою міста. Комісія особливо відзначила роботу голови органу самоорганізації населення – квартального комітету №13, депутата районної у місті ради Надії Римар. Надія Іванівна не лише організує мешканців, але особисто бере участь у покосі трави, прибирає сміття, залучає небайдужих людей і спонсорів для підтримки благоустрою кварталу. Спільними зусиллями на Текстильному з’явилися облаштовані зупинки, тротуари.

Велику підтримку квартальному активу надає депутат районної ради Віталій Гузенко, саме за його допомогою вдається вирішувати багато питань та покращувати комфортність життя кварталу й усього селища.

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.