У Гончарівці стартував новий проект

2 года назад 0

За ініціативи громадських організацій «Українська Хата – талантами багата» та «Херсонське обласне бібліотечне товариство», за участі відділу мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара стартував новий проект «Самоцвіти України», який передбачає проведення низки заходів задля популяризації досягнень творчих особистостей соборної України.

Першою на запрошення організаторів відгукнулася відома українська поетеса, член Національної спілки письменників України, наша землячка Надія Теленчук. Авторка поетичних збірок «Нова інтерпретація дощу» (2011), «Щастя в обгортці» (2012), «Ніжна» (2014) у свої 26 знана в Україні та за її межами. І не лише своїми літературними родзинками (адже пані Надія пише поезії українською, англійською, німецькою та російською), а й вагомою громадською діяльністю: саме вона від 2014 року представляє Україну в міжнародному проекті «Криза всередині – внутрішня криза» та з 2017 року – у проекті «Жінки розповідають одна одній. Досвід у країнах ЦСЄ». Вже понад 5 років Надія Теленчук живе й працює у Берліні та є активним учасником берлінської літературної сцени, проте не стоїть осторонь проблем неньки України. Власним поетичним словом вона боронить рідну мову й докладає чималих зусиль, щоб активізувати волонтерський рух на теренах Євросоюзу, зігріти дітей учасників ООС доброзичливістю та задушевним теплом.

У переповненій актовій залі книгозбірні близько 300 глядачів насолоджувалися якісною сучасною поезією з нової поетичної збірки Надії Теленчук «Дихай», українською народною піснею у виконанні хору «Співочі барви» Херсонського обласного Палацу культури (кер. – Людмила Купченко) та сучасною музикою у виконанні скрипаля-віртуоза, соліста Херсонської обласної філармонії Олексія Кари. На кінець заходу кандидат філологічних наук, голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Загороднюк привітав поетесу з новими роботами в поетичній творчості та побажав їй вдалого продовження свого шляху до визнання у світовій літературі, а лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокалістів Богдан Палій подарував присутнім пісню з репертуару гурту «Океан Ельзи» під влучною назвою «Все буде добре».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.