У Херсоні державні інспектори припинили незаконну торгівлю рибою

2 года назад 0

У квітні 2018 року під час проведення державного контролю інспекторами Державної екологічної інспекції у Херсонській області виявлено незаконну реалізацію водних живих ресурсів у місті Херсон на ринках Шуменський та Дніпровський. Про це повідомляє прес-служба екоінспекції.

Правопорушники організували стихійну торгівлю живою рибою без відповідних документів, що є порушенням статті 7 Закону України «Про тваринний світ», пункту 3.14 «Правил любительського та спортивного рибальства».

Даними правилами заборонено продаж або скуповування риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документа, який підтверджує законність їх придбання та сертифіката якості.

Відносно порушників складено два адміністративні протоколи за частиною 1 статті 88-І КУпАП Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції, тягнуть за собою накладення штрафу від дев’яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Матеріали адміністративної справи направлено до суду.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.