У Херсоні дві жінки стали жертвами телефонних шахраїв

3 года назад 0

Довірливі громадяни все частіше стають жертвами шахраїв. Переважно зловмисники діють за такою схемою: жертві телефонує аферист, представляється працівником банку та повідомляє, що її картка заблокована. Людина, вважаючи, що спілкується з представником банку, розповідає всю інформацію, що стосується картки, – її номер, строк дії картки та CVV-код. В інших випадках може надходити SMS-повідомлення. У ньому вказують номер, за яким слід звернутися, щоб уникнути втрати коштів.

Жертвою такого виду злочину стала 37-річна херсонка. Під час телефонної розмови із шахраєм потерпіла назвала усі реквізити банківської картки і через деякий час отримала SMS-повідомлення про зняття з рахунку 12630 гривень.

Також жертвою шахрайства з банківськими картками стала необачлива 25-річна жителька обласного центру, яка розповіла аферисту реквізити картки. З її рахунку шахрай зняв 9250 гривень.

За обома фактами відкриті кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.