У Херсоні конструкторське бюро «Ізумруд» винне співробітникам майже 3 млн гривень

2 года назад 0

З початку квітня 2018 року в Херсонській області запрацював штаб зі стягнення заборгованості по заробітній платі.

На сьогодні в області підприємства заборгували власним працівникам майже 8 мільйонів гривень.

Державні виконавці вже описали майно «Херсонського заводу карданних валів». Далі представники відділу з питань банкрутства та державні виконавці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом з журналістами завітали до ДП «Центральне конструкторське бюро «Ізумруд», що входить до Державного концерну «Укроборонпром».

Підприємство заборгувало більше 80 співробітникам майже 3 мільйони гривень.

За інформацією державних виконавців, у власності підприємства знаходиться автомобіль. Його описали першим.

"Автомобіль весь критий товстим шаром пилу та листя, тому неможливо візуально визначити, чи є у транспортного засобу будь-які пошкодження. Також у машині відсутній акумулятор. Автомобіль ми описали, зберігатись він буде на території підприємства. Оскільки бюро – держане підприємство, то ми будемо звертатись до їх вищого керівництва, аби питання погашення боргів по зарплаті було вирішено найближчим часом." — зазначив начальник відділу ДВС Корабельного у місті Херсон районі Сергій Третьяков.

Окрім транспортного засобу, виконавці описали 36 комплектів комп’ютерної техніки, 10 виробничих принтерів та 7 кульманів.

"Ми продовжуємовідстоювати права працівників. Підприємства-боржники мають повністю розрахуватись із власними співробітниками.Миробитимемо усе, що в нашій компетенції, абилюди отримали власні кошти."– зазначив керівник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.