У Херсоні молоді нацгвардійці прийняли присягу

1 год назад 0

В одностроях на березі Дніпра у присутності батьків та військового командування новоспечені нацгвардійці складають присягу на вірність українському народові. Серед 69-ти новобранців 62 солдати строкової служби та семеро контрактників. Служитимуть у війсковій частині 3056. В одностроях на березі Дніпра у присутності батьків та військового командування новоспечені нацгвардійці складають присягу на вірність українському народові. Серед 69-ти новобранців 62 солдати строкової служби та семеро контрактників. Служитимуть у війсковій частині 3056.
Попри нестерпну спеку батьки строковиків знімають урочисту подію на гаджети та терпляче чекають нагоди обійнятися та поспілкуватися зі своїми синами та доньками. Деякі родичі подолали сотні кілометрів аби бути поруч зі своїми дітьми у таку важливу для них хвилину. Емоцій не приховують.
Слова батьків мало чим відрізняються – дорослі пишаються своїми дітьми, а також хвилюються за них. Ольга Франчук також з Хмельниччини ділиться стати нацгвардійцем було заповітною мрією її сина.
Привітати з присягою нацгвардійців прийшли не тільки їх батьки, а й кохані.
Хоч подія урочиста і серйозна – без романтики не обійшлося. Новобранець із Харківської області а саме з селища Шевченкове зробив пропозиції руки і серця своїй дівчині Регіні.
Настоятель «Храму трьох святителів» дав своє благословення захисникам Батьківщини вірно служити своєму народові та військових окропив святою водою.
І нарешті замість того аби стискати автомати Калашникова новобранці можуть обійняти рідних та друзів. Часу обмаль, та нацгвардійці таки знаходять кілька хвилин, щоб поспілкуватися з нашою знімальною групою.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.