У Херсоні пройшов семінар для підприємців

3 года назад 0

Днями у Херсоні відбувся семінар для платників податків. Захід організований Херсонською ОДПІ та проведений спільно із Головними управліннями ПФУ та Держпраці у Херсонській області. У розпал сезону відпусток на семінар завітали чимало суб'єктів господарювання.

На семінарі висвітлювались питання щодо змін в оподаткуванні, сплаті єдиного внеску, пенсійному забезпеченні та трудовому законодавстві. Зокрема, присутні дізналися про особливості оподаткування відпускних, оновлення звітних форм із акцизного та земельного податку, звіту неприбуткових установ, застосування підприємцями-спрощенцями реєстраторів розрахункових операцій. Також учасники заходу дізналися про нюанси формування звіту з єдиного внеску та виправлення типових помилок, допущених у таких формах.

Окрему увагу було приділено темі легалізації доходів і найманої праці та запровадженню в Херсонській області пілотного проекту Міжнародної організації праці з подолання незадекларованої праці. В рамках цього проекту проводиться інспекційна діяльність Держпраці в неформальному секторі економіки.

Наприкінці семінару підприємці мали нагоду поставити запитання, що їх цікавили і отримати відповідь з перших вуст.

Прес-служба Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.