У херсонському гарнізоні визначено кращих начальників караулів Державних пожежно-рятувальних частин

3 года назад 0

12 липня на фасаді 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району зібралися учасники І-го етапі конкурсу «Кращий начальник караулу». Це представники пожежно-рятувальних підрозділів, які мають найкращі показники в оперативно-службовій діяльності, отримали високі підсумкові оцінки за результатами заліків зі службової підготовки за навчальний рік, не мають дисциплінарних стягнень. З початком конкурсу всіх привітав заступник начальника ГУ ДСНС області Юрій Гатілов і побажав наснаги, завзяття та гарних результатів. Кращі начальники караулів змагались за різними показниками, демонструючи професійні вміння та відповідну фізичну форму.

Професійність визначалась на таких етапах: одягання захисного одягу та спорядження; в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого; закріплення рятувальної мотузки за конструкцію; перенесення, підвіска і підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти; підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти. А також всі учасники упродовж години складали теоретичні тестові завдання.

У підсумку визначились кращі з кращих. Так, у категорії «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів» на 3-му місці Дмитро Яворський (ДПРЧ-12, Каланчацький район), на 2-му – Євген Білокрилий (ДПРЧ-2, Білозерський район), переможцем став Антон Галак – начальник караулу ДПРЧ-19, Скадовський район. У категорії «Кращий молодий начальник караулу» 3-тє місце посів Олександр Швед (ДПРЧ-13, Каховський район), 2-ге у Олександра Біловицького (ДПРЧ-21, Олешківський район), 1-ше місце виборов Іван Байлим начальник караулу 8-ї ДПРЧ по охороні Голопристанського району. Всі призери отримали грамоти.Головна мета такого конкурсу – підвищення ролі і авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів. А такожвизначення кращих, стимулювання їх заінтересованості у постійному вдосконаленні професійної майстерності, вивчення, розповсюдження та впровадження позитивного досвіду їх роботи.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.