У лікарні ім.Тропіних пройшли тренування порядку дій у разі терористичного акту

3 года назад 0

30 червня у комунальному закладі «Херсонська клінічна лікарня ім.А.і О.Тропіних» відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Відповідно до тактичного задуму слід було перевірити готовність медичного персоналу і відвідувачів медичного закладу до злагодженості дій при загрозі чи здійсненні терористичного акту. У навчальному заході брали участь представники служб екстреного виклику – Нацполіції, Служби порятунку. За першою ввідною на території лікарні знайшли невідомий предмет, за ознаками схожий на вибухонебезпечний. Відповідно до постійних нагадувань співробітник лікарні діяв грамотно і відразу повідомив про це головного лікаря, а далі інформація надійшла до відповідних служб. Місце виявлення було взято під охорону працівниками правоохоронних органів, а пацієнтів з відділень, що знаходилися у зоні ризику, терміново евакуювали у безпечне місце.

За викликом до місця умовної надзвичайної події прибуло чергове відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Корабельного району м.Херсона. Відразу пожежний автомобіль стає на гідрант на випадок необхідності виникнення пожежі і потреби в її ліквідації.

Усе проходило динамічно, люди у білих халатах діяли злагоджено, зі знанням справи, без паніки. Вибухотехнічна служба поліції визначає небезпечність підозрілого предмета і знищує його на території лікарні, при цьому ніхто з працівників і пацієнтів закладу не постраждав. За другою ввідною надходить інформація про перебування у приймальному відділенні клінічної лікарні особи, яка залишила підозрілий предмет на території медичного закладу. Додатково прибуває наряд поліції і оглядає територію. Переконавшись у безпеці працівників лікарні і пацієнтів, тренування закінчуються. Загалом всі їх учасники гідно справилися з поставленими завданнями, а значить залишилися живими і не постраждали від умовного терористичного акту.

ГУ ДСНС України у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.