У однієї з найбільших шкіл міста – 56-ї – новий футбольний майданчик

2 года назад 0

Відтепер і У Херсонському НВК №56 є сучасний спортивний майданчик. Знакову подію відзначали, як годиться – яскраво та масштабно.
Футбольний майданчик із штучним покриттям розміром 42 на 22 метри, відповідає усім європейським стандартам. Будівельні роботи виконані ТОВ «Інтергруп – Юг» в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».
Проект був реалізований завдяки співфінансуванню – з державного бюджету виділено 758 тис. гривень з місцевого – 690 тис. грн. Загальна вартість проекту склала понад -1,4 млн грн.
Футбольні м’ячи у подарунок та безліч теплих слів. До привітань учнівського та викладацького колективу навчального закладу долучилися усі присутні.
Сьогодні Херсонський навчально-виховний комплекс №56 є одним з найбільших у місті. В ньому навчається майже 1300 учнів. Навчальний заклад спеціалізується на поглибленому вивченню англійської мови. Проте педагогічній колектив вміло поєднує викладання загальноосвітніх дисциплін та позакласну діяльність. Введений в дію спортивний майданчик зі штучним покриттям будуть використовувати не лише
під час навчальних занять
Таміла Кудряшова працює вчителем фізичної культури у школі вже 30 років. Педагог розповідає, як спортивний майданчик будуть використовувати з професійної точки зору.
Новеньке поле оцінили і батьки школярів. Наталія – мати юної фігуристки. Жінка переконана, якщо ми хочемо мати здорову націю – то спорт розвивати необхідно

Про розвиток спорту у місті дбають. Вже кілька років в Херсоні працює програма розвитку фізичної культури і спорту. В рамках якої, в кожному мікрорайоні міста встановлять сучасні спортивні майданчики,


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.