У сина херсонського священика двоє дорослих чоловіків відібрали мобільний телефон

4 года назад 0

"Сьогодні з моїм сином сталася така пригода: Після Богослужіння дитина зайшла в магазин "Садочок" біля обласної лікарні, щоб купити хліба. У магазині до сина причепилося два мужика — 30 і 45 років, які вимагали віддати мобільний телефон. Потім зчинилася бійка і у сина все таки забрали телефон", — про це у Facebook розповів херсонський священик, капелан Андрій Калита.

Він додав, щ жоден із працівників магазину, а серед них були й чоловік, не втрутився в ситуацію та не допоміг хлопцю.

"Продовження цієї історії відбувалось на зупинці, де 15-річний хлопець бється з двома дорослими чоловіками.І знов ж таки — серед багатьох людей на зупинці жоден не намагається якось втрутитись. Добре, що є східні єдиноборства і син зміг за себе постояти. Проте грабіжникам таки вдалось втекти, перебігти дорогу й вскочити в таксі" , — зазначив священик.

Андрій Калита повідомив, що хлопець не розгубився та викликав поліцію.

"Хочу подякувати хлопцям з наряду Поліції, які приїхали, слідчим з Суворовського відділу поліції за оперативність і людяність. Вже через годину ці люди були затримані, а телефон повернуто", — додає священик.

Він вважає, що людська байдужість — старшна й небезпечна: "Сьогодні ти зробив вигляд, що тебе це не стосується, а завтра сам проситемеш про допомогу".


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.