З початку 2018 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 4,6 тис. осіб

2 года назад 0

У січні-березні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 16,0 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,7 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину — безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 4,6 тис. осіб. Упродовж січня-березня 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 6,3 тис. вакансій. У середньому по Херсонській області на 01 квітня 2018 року на одну вакансію претендувало 7 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-березня 2018 року 60 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 2,7 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1320 осіб з числа безробітних.

Відділ організаційно-інормаційної роботи та архівної справи ХОЦЗ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.