З’їв QR-піцу — читай QR-книгу! Безготівкові оплати стають все більш популярними серед херсонців

2 года назад 0

У березні 2017 року в Херсоні почала працювати технологія миттєвої оплати комунальних платежів та проїзду в тролейбусах через QR-коди.
Популярність безготівкових оплат в області зростає кожного дня. Нещодавно до нових отримувачів, підключених до програми оплати QR- кодами, доєдналися добре знані на півдні України піцерія “" та мережа магазинів “[url=https://www.facebook.com/UcbovaKniga/]Учбова книга"

Херсонська піцерія “Sale e Pepe” заснована учасниками бойових дій та активістами громадських організацій як соціально орієнтований бізнес. Скануючи QR-код і замовляючи смачну піцу, клієнти знають, що частина їхніх коштів буде витрачена на допомогу тим, хто її потребує.

Мережа магазинів “Учбова книга” була створена значно раніше, у 1994 році. Постійний учасник освітніх та благодійних акцій різних рівнів — від місцевих до міжнародних — реалізує понад 30 тис. найменувань навчальної, дитячої літератури, довідників та словників. Їхні товари покупці вважають інвестицією у майбутнє.

“QR-платежі — це дійсно зручно та круто! — зазначили співвласники “Sale e Pepe” у соціальній мережі Фейсбук. — Дякуємо банку за підтримку у
реалізації цього проекту”.

“Спасибі за те, що ви завжди попереду! — додає керівник мережі “Учбова книга” Ганна Лісова. — Ми з вами, віримо у вас”.

Оплатити платежі за допомогою QR-коду швидко, легко та безпечно, адже система повністю нівелює помилки в реквізитах отримувача платежу. Для користування послугою не потрібне додаткове обладнання, потрібен лише смартфон. Достатньо завантажити мобільний додаток Приват24 та зчитати QR-код за допомогою сканера.

Можливість замовити плакат з запрограмованим QR-кодом, що містить всі необхідні реквізити отримувача, сьогодні має кожна торгова точка. Серед перших підприємців Херсонщини, які запровадили QR-оплати — ТОВ "СКАДОВСЬК-МАРИНА” (морські перевезення у Скадовську) та херсонський салон краси “Краля”.

Загалом на Херсонщині до програми оплати QR-кодами підключено понад 230 отримувачів. Безготівкові платежі від клієнтів через QR-коди приймають вже понад 4 тис. торгових точок України. Тільки в міському електротранспорті з початку роботи програми херсонці здійснили понад 26 тис. QR-платежів.

Довідка:

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine, у III кварталі 2017 року з ПриватБанком співпрацюють 51,6% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 42,5% користувачів банківських послуг – фізичних осіб. Це більше, ніж у наступних за ПриватБанком двадцяти трьох банках, разом взятих.

З ПриватБанком співпрацюють 58,4% юридичних осіб, 33,6% корпоративних клієнтів вважають його своїм основним банком. 73,2% суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб співпрацюють з ПриватБанком, 65,6% вважають своїм основним банком.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 15983 юридичні особи та приватні підприємці, працює 184 банкомати, 343 термінали самообслуговування та 76 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку pb.ua


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.