Завершено другий етап прийому документів в рамках реалізації державної програми підтримки тваринництва

2 года назад 0

Департаментом агропромислового розвитку ХОДА завершено другий етап прийому документів від фізичних осіб в рамках реалізації державної програми підтримки тваринництва, а саме – спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка ВРХ для фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Завдяки проведеній спеціалістами роз’яснювальній роботі, кількість фізичних осіб, що подали документи на компенсацію, збільшилась порівняно з попереднім етапом більше ніж у 35 разів і становить 4520 чоловік. Згідно поданих документів, нарахування по компенсації будуть здійснені на 9601 голів молодняку ВРХ (порівняно з 400 голів – на попередньому етапі) на загальну суму 6,1 млн. грн (порівняно із 379,0 тис. грн за І період, який завершився 5 травня 2018 року).

Кошти по даній Програмі можуть одержати на ідентифікований зареєстрований молодняк ті фізичні особи, в особистих господарствах яких народились та утримуються телята ВРХ до 13-місячного віку. Кошти за перший етап були перераховані на особисті рахунки жителів Херсонщини в повному обсязі протягом місяця з моменту подачі документів. Третій етап збору документів триватиме з 01 по 5 грудня 2018 року. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.