Здійснено перерахунки виплат пенсіонерам силових структур

2 года назад 0

Головним управлінням ПФУ в Херсонській області починаючи з 16 березня по 22 квітня поточного року забезпечено перерахунки пенсій 11,2 тис. пенсіонерам силових структур. Станом на 22 квітня така робота завершена. Виплата пенсій в підвищених розмірах буде проведена до 25 квітня, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Загалом в області на підвищення розмірів пенсій за рахунок коштів Пенсійного фонду України спрямовано 47 млн. грн, місячна потреба після проведення перерахунків на виплату пенсій складає — 48 млн грн, що на 44% більше ніж до перерахунку.

Середній розмір пенсії після проведеного перерахунку пенсіонерам силових структур становить 4028 грн. По відношенню до початку року розмір пенсійної виплати збільшено на 53%.

Крім того, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 виплачено різницю між старим і новим розміром пенсії, починаючи з січня 2018 року.

В подальшому, з травня військові пенсіонери будуть отримувати оновлений розмір пенсійної виплати. Оскільки постанова Уряду передбачає поетапне підвищення пенсій до кінця 2020 року очікується зростання пенсійних виплат військовослужбовцям майже вдвічі по відношенню до січня 2018 року.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.