«Будівельна амністія» дала змогу узаконити близько 9 тисяч будинків

12 месяцев назад 0

Запроваджений у 2018 році Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ механізм «будівельної амністії» для об’єктів незначного класу наслідків (СС1), дозволив українцям узаконити вже близько 9 тис будинків.

Про це на прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін» заявив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, повідомила 1News прес-служба відомства.

«Будівельна реформа, яку ми розпочали у 2015 році, сьогодні дає результат. Завдяки прийнятому законодавству, Україна піднялась на 105 сходинок і отримала 35-ту у щорічному рейтингу Doing Business за індикатором «Отримання дозволів на будівництво», випередивши Австрію, Польщу, Фінляндію, Латвію, Канаду і навіть Японію. Ми децентралізуємо повноваження ДАБІ (100 міст), максимально спростили і скоротили дозвільні процедури, встановили критерії перевірок. У 2018 році стартувала онлайн-платформа «Прозора ДАБІ», до якої вже звернулося понад 1,5 тис забудовників», – наголосив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, ведеться спільна роботу з прокуратурами областей та Генеральним прокурором щодо наведення ладу у сфері держархбудконтролю на місцях.

Раніше повідомлялось, що площу житлових будинків, які можна будувати без отримання містобудівних умов та обмежень збільшено з 300 кв м до 500 кв м.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.