Михайло Опанащенко: Влада знімає з виборів списки «Опозиційної платформи – За життя», але пропускає локальні фейкові проєкти

2 недели назад 0

Влада знімає з виборів списки "Опозиційної платформи – За життя", але пропускає локальні фейкові проєкти. Про це заявив кандидат на посаду Херсонського міського голови Михайло Опанащенко в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

На переконання політика, це роблять  для того, аби позбутися найсильнішого конкурента.«Влада під вигаданими приводами і за допомогою маніпуляцій намагається зняти з місцевих виборів партію "Опозиційна платформа – За життя". Разом з тим, вона ж  пропускає місцеві локальні фейкові проєкти для того, щоб після виборів спільно з ними сформувати більшість у місцевих радах», — наголосив Михайло Опанащенко.

Наприклад, у Миколаєві під вигаданим приводом подають позов до суду і знімають список обласної та міської організації та намагаються не допустити до виборів партію "Опозиційна платформа – За життя", яка має найбільшу підтримку, наголошує Опанащенко.

«Далі – місто Херсон. Дрібні політичні шахраї  абсолютно під вигаданим приводом, знову ж таки (партія була зареєстрована ТВК до міської ради, в обласну раду, абсолютно все в рамках чинного законодавства),  на догоду партії влади подають до суду і намагаються зняти нас з виборів», — відзначає Михайло Опанащенко.Але перший суд відмовив цим шахраям, вони подають апеляцію, додає він.

«Але я впевнений, що "Опозиційна платформа – За життя" в місті Херсон залишиться, і ми відстоїмо свою правову позицію, тому що все зроблено в рамках чинного законодавства. Ось такі маніпуляції, щоб виключити найсильнішого конкурента, який візьме більшість у місцевих і обласних радах, це спроби спотворити справжню картину", – каже  Михайло Опанащенко.

Політик назвав і інші методи, до яких вдається провладна політична сила для того, щоб отримати більшість у місцевих радах.

"Вони застосовують хитрі способи. Ось, припустимо, є місцеві локальні проєкти. У нас в місті Херсон таких місцевих проєктів, які іменуються, скажімо, партія імені такої-то людини… І всі розуміють, що цей проєкт фейковий і що його немає на всій території України, що, по ідеї, він не мав би бути допущений, оскільки він не присутній і не зареєстрований в 2/3 областей України, а можливо, присутній як фейковий… Чому влада пропустила ці локальні фейкові проєкти? Для того, щоб після виборів ці проєкти увійшли до фракції "Слуга народу". Таким чином, вони планують отримати більшість у місцевих радах", – зазначає Михайло Опанащенко.

Нагадаємо, раніше у партії "Опозиційна платформа – За життя" заявляли, що президент України Володимир Зеленський і "слуги народу" разом з попереднім президентом Петром Порошенком намагаються не допустити партію "Опозиційна платформа – За життя" до виборів у Миколаївській області.
Полина Светлова


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.