Національний банк вніс зміни до порядку ведення касових операцій

3 года назад 0

Що очікувати підприємцям?

Про це йдеться в постанові Правління Національного банку України від 24 травня 2018 № 54 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України” (далі — Постанова), передає сайт Теріторіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі. 

Постановою врегульовуються наступні питання: для суб'єктів господарювання передбачений перехідний адаптаційний період (до 30 червня 2018 року), протягом якого суб'єкти господарювання можуть використовувати у своїй діяльності форми відомості на виплату грошей, прибуткового касового ордера, видаткового касового ордера, журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, касової книги, книги обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки та акта про результати інвентаризації наявних коштів, установлені Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні.

У документі зазначається, що суб'єкти господарювання мають розробити та затвердити порядок оприбуткування готівки в касі та порядок розрахунку ліміту каси. Протягом цього періоду суб'єкти господарювання можуть користуватися лімітами каси раніше розрахованими, установленими та затвердженими.

Постановою також унормовуються особливості оприбуткування готівки в касах суб'єктів господарювання та уточнюється порядок здійснення розрахунків готівкою у розмірі до 50000 грн. фізичних осіб із суб'єктами господарювання.

Дана постанова набрала чинності з 1 червня 2018 року.

Ознайомитися з Постановою можна за електронним посиланням. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.