У Херсоні дізналися про три біди українського народу

3 года назад 0

Херсон відвідав  голова координаційної ради політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриц енко .

Анатолій Степанович добре знайомий херсонцям не тільки, як міністр оборони України, народний депутат, а ще й як кандидат у президенти України (2010 та 2014 р.р.).

Його візити на Херсонщину запам’яталися аналітичними дослідженнями та безкомпромісною позицією до тих, хто намагається знищити Україну.

От і сьогодні, на його прес-конференції у редакції «Нового дня», яку організував голова Херсонської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» Валерій Синявський , мова йшла про три голови монстра, що заважає розвиватися нашій державі:

— Олігархія.

— Корупція.

— Тарифоманія.

« Олігархат має бути знищеним, як клас, і дуже прикро, що одним із олігархів є Президент », — наголосив Анатолій Гриценко.

Тож, не дивно, що виступи лідера «Громадянської позиції» можна побачити лише на трьох, не підвладних олігархам українських телеканалах та під час особистих зустрічей.

Такої корупції, як сьогодні не було ніколи. Найгірше, що вона підриває довіру не тільки цивільних громадян до своєї держави, а й солдат, які зараз в окопах. Подолати її можна, на погляд А. Гриценка, якщо прийняти його законопроект №4109. Він вносив його до ВРУ ще з 2009 року. На жаль, Ющенко його «заветував». Цей документ передбачає для головних фігурантів корупційних справ (слідчих, прокурорів та суддів) за хабар: а) по життєве ув’язнення, б) без права на амністію, в) конфіскація усього майна. Якби цей проект став законом, після того, як 3-4 хабарників показово посадили, половина з «правоохоронців» пішли б з посад.

« Абсолютно необгрунтовано, абсолютно безвідповідально, абсолютно в інтересах олігархів підняли за хмари тарифи геть на все і продовжують це робити ».

Після цього понад 70% населення (щороку кількість зростає) «підсадили», як на голку, на субсидії. Тепер народ, який опинився у злиднях, повністю залежить від держави. І цей факт спочатку уряд Яценюка, тепер уряд Гройсмана, подають, як здобуток. А ці гроші транзитом через людей йдуть знову до олігархату – вважає лідер «Громадянської позиції».

« Чи стимулює це енергозбереження? Жодним чином. За минулий рік ми спожили газу на 20% більше, ніж в позаминулому. Адже нам байдуже, ми — на субсидії » — розповів журналістам А. Гриценко.

Голова координаційної ради політичної партії «Громадянська позиція» поділився також з присутніми і своїми міркуваннями про так звані «мінські угоди», які, як виявилося, мало хто читав, та відповів на запитання журналістів.

Фото Олега Ліщенка


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.