Брудні технології виборів у Херсоні вражають цинічністю

1 месяц назад 0

В цьому особисто переконався відомий у Херсоні підприємець, меценат Юрій Рожков, який звернувся до херсонців з офіційною заявою — попередженням:
— Шановні херсонці, будьте уважні! Маю попередити: я не балотуюсь на посаду міського голови на цих місцевих виборах. Офіційно зареєстрований на посаду міського голови Юрій Станіславович Рожков проживає навіть не у Херсоні, а в місті Дніпро!
Щоб заплутати виборців ще більше, ця особа вказала місце роботи в громадській організації "Громадська ініціатива "Нам тут жити"! І працює там з ще одним претендентом в херсонські мери — Юрієм Колихаєвим з Харківської області. Не Ігорем, а Юрієм.
Брудні технології виборів вражають цинічністю. Замість того, щоб працювати чесно і результатами своєї роботи збільшувати кількість прихильників партії, деякі кандидати не гербують брехнею та маніпуляціями. Їх плани — очевидні: забрати певний відсоток голосів серед неуважних і поспішних.
Друзі, Ви, безперечно, маєте законне право віддати свій голос за особисто Вами обраного кандидата, того, кого вважаєте достойним. Але, прошу, будьте уважними, не дайте себе ошукати шахраям!
Читайте уважно і весь список до кінця, зважте, подумайте та не поспішайте. Пам'ятайте: від кожного з нас залежить, як житимемо далі, після виборів — на чолі зі злочинцями, що шукають легких шляхів і вважають людей нерозумною масою, чи тих, хто має стратегію розвитку Херсона, розроблену прозоро за участі фахівців, слухає і чує громаду, багато років допомагає землякам та заручився командою професіоналів! Друзі, думайте, бо НАМ ТУТ ЖИТИ! , заявив Юрій РОЖКОВ .


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.