Чим живуть жителі селища Текстильників?

2 месяца назад 0

?Чим живуть жителі селища Текстильників?
?Які проблеми їх хвилюють?
?Як вирішити найнагальніші?

Про це говорили на зустрічі громади з представниками команди Ігоря Колихаєва "Нам тут жити". Загалом, прийшло біля сотні місцевих жителів Текстильного. А це — серйозний показник, — зазначає Ольга Маренчук, депутат Херсонської міської ради і директор місцевої школи-родини № 39:

"Ініціатором зустрічі виступив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе". Вже багато років він допомагає нам вирішувати актуальні соціальні питання. Люди йому довіряють, знайомі особисто. От і зараз попросили підтримати в облаштуванні відкритого дитячого майданчика. Ми знаємо, як Юрій Рожков ставиться до дітей, дбає про їх розвиток та якісне дозвілля.

Тож, переконані, що заручились надійною підтримкою. А тим більше, зараз команда благодійників об'єдналася і нині працює під красномовним гаслом #Нам_тут_жити!Але, є й інші болючі питання, з якими ми неодноразово зверталися до міського голови. Це і благоустрій території, покіс трави (а на разі додалась ще й амброзія), і транспортні проблеми. Зізнаюсь, поки з цим дуже туго. Сподіваюсь, що ті завдання, які ставлять перед собою члени команди Ігоря Колихаєва, видадуться їм під силу. Побачимо. Дуже багато назбиралося питань до влади."

?? А вже найближчими днями команда "Нам тут жити" спільними зусиллями приступає до облаштування дитячого майданчика у селищі Текстильників. Щоб місцеві дітлахи могли весело і корисно проводити час на свіжому повітрі, росли здоровими та сильними. Бо чужих дітей не буває!

#Наші_діти_наше_майбутнє
#Крок_за_кроком
#Добро_переможе


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.