Депутати Херсонської облради бажають кожному відчувати на собі захист з боку Закону

3 месяца назад 0

Про це йдеться у привітанні депутатів Херсонської обласної ради з Днем Конституції України:
…28 червня – День Конституції України. Саме в цей день у 1996 році Верховна Рада після тривалих обговорень і дебатів змогла підтримати 315 голосами новий Основний закон нашої країни.
Саме цей найголовніший документ являє собою сукупність фундаментальних, юридично незаперечних норм, які поширюються на всі без винятку сфери суспільства. Конституція встановлює соціально-політичне обличчя держави. Тому всі ми хочемо, аби ці закони і норми працювали на благо українців.
Херсонська обласна рада завжди стояла і стоятиме на боці людей, дотримуючись правил, які регламентує Конституція України! Ми бажаємо кожному з вас відчувати на собі захист з боку Закону, впевненості у тому, що держава боронить ваші права і свободи, і найголовніше – дарує вам впевненість у кожному новому дні.
Ми всі відповідальні за те, як живе наша країна – кожен на своєму місці. Особисто дотримуючись законів, ми маємо право вимагати цього від інших. Нехай Бог береже Україну, нехай держава цінує наші життя!
З вдячністю та шаною голова Херсонської обласної ради Владислав МАНГЕР та депутати Херсонської обласної ради VII демократичного скликання


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.