Для всіх, хто мріє про морську професію: «Марлоу Навігейшн» підготувала кращим абітурієнтам програму стипендій на навчання в ХДМА

1 год назад 0

В абітурієнтів наразі дві мети: вдало скласти ЗНО та обрати правильний ВНЗ. Якщо ви давно мрієте про море та перспективну і романтичну професію моряка, дійсно правильним вишом є Херсонська державна морська академія — вона вже не один десяток років готує справжніх професіоналів, які мають кадровий попит не тільки в Україні, а й у світі.

До речі, наразі в ХДМА вже оголошено "Старт до моря".Ось, про що повідомляють в Академії:

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

Але найцікавіше попереду: у 2020 році академія спільно з провідною світовою крюїнговою компанією «Марлоу Навігейшн» започаткувала програму стипендій на навчання абітурієнтам, які пріоритетом обрали вступ до Херсонської державної морської академії.

Кращим за рейтингом абітурієнтам, які не потрапили на бюджетну форму навчання, компанія «Марлоу Навігейшн» надасть одноразову стартову стипендію зі сплати за навчання у Херсонській державній морській академії.

Не зволікай — використай шанс, аби зробити своє майбутнє успішним!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.