Генічеське управління Держпродспоживслужби в Херсонській області оголошує конкурс “Вдячні лапи”

3 месяца назад 0

Ставлення до братів наших менших завжди визначає рівень свідомості суспільства. Гуманне ставлення до тварин необхідно формувати з самого малечку, показуючи дитині гідний приклад.

Генічеське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області оголошує конкурс для молоді Генічеської громади, метою якого є привернення уваги до проблем безпритульних тварин (переважно собак та котів), які часто опиняються на вулиці через жорстокість та безвідповідальність людей.

Мета конкурсу – пропаганда гуманного ставлення до тварин в суспільстві, популяризація ідеї «усиновлення» тварин з притулків, виховання в дітях відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності.

Конкурс буде проходити за такими категоріями :

Конкурсні малюнки тварин для молодшого дошкільного, шкільного віку (до 10 років) «Кожна тваринка має жити вдома» – важливо розуміння дитиною необхідність допомоги тваринам.
Конкурсні історії допомоги безпритульним тваринам, фото господаря з врятованим, «всиновленим» домашнім улюбленцем (вік необмежений).
Конкурсний проект «Як гуманно вирішити проблему безпритульних тварин на вулицях нашого міста, села».
У даному конкурсному блоці буде оцінюватися креативність та реальність ідей молоді щодо вирішення проблеми безпритульних тварин, оцінювання цього блоку буде проводитися спільно з представниками Генічеської міської ради, а саме Управлінням житлово-комунального господарства спільно з комунальним підприємством «Міське житлове будівництво».

Вимоги до робіт

Конкурсні роботи слід надсилати на електрону пошту konkurs2021dpss@ukr.net
До кожної роботи, фотографії вказувати авторську назву роботи (українською мовою); прізвище, ім’я і вік автора; повна назва навчального закладу; контактний номер телефону;
Висока якість зображення.
До участі в Конкурсі допускаються лише авторські роботи, зроблені учасниками самостійно.
У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі школярі. Прийом конкурсних робіт триватиме до 30 квітня. Надіслані роботи розмістять на сторінці Генічеського управління ГУ ДПСС у мережі «Facebook».

Нагородження переможців та призерів конкурсу відбудеться 10 травня. Діти отримають подарунки та дипломи. Кращі роботи розмістять на інформаційних порталах партнерів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.