Херсонські школярі провели до Дня міста історичну реконструкцію

1 месяц назад 0

Історичну реконструкцію До дня міста підготували у херсонській школі №34. 17 вересня дітям презентували кілька локацій.
Для цього з самого ранку учні разом з педагогами зібралися на шкільному подвір'ї. Для школи це перший спільний захід у новому навчальному році.
"У школі багато свят і життя дуже активне. Але ми цього року вирішили започаткувати нову традицію – святкування Дня міста у нашій школі. На мою думку, свято міста інтимне, особисте, тому що це можливість поєднати молодих херсонців, зовсім юних, і дорослих жителів нашого міста", — говорить директорка Херсонської загальноосвітньої школи №34 Ганна Жулінська.
Будівля школи – історична пам’ятка. На початку минулого століття тут була жіноча гімназія. Разом зі школярами херсонські екскурсоводи здійснили подорож у минуле, дізналися, як жили школярі понад 100 років тому.
За словами жінки, у школі планують створити клуб екскурсоводів, адже ця тема уже зацікавила учнів. Олена Медведкова працює гідом, вона запропонувала дітям пограти у ті ігри, в які грали у гімназії мадам Тюльпанової наприкінці XIX — початку XX століття.
"Є гра, яка називається "Рими". Для того, щоб грати, потрібен шалик з кольоровими стрічками. Один з учасників, який тримає цей предмет, називає будь-яке слово і кидає його через коло – потрібно назвати риму до цього слова", – говорить екскурсоводка Олена Медведкова.

У школі №34 такі заходи проводили вперше. На інших локаціях діти малювали на асфальті, проходили квести та складали історичні пазли.
За матеріалами Суспільне. Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.