Херсонський держуніверситет підтримує світові спортивні ініціативи

1 месяц назад 0

Факультет фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету долучився до популяризації здорового способу життя у школах міста та області! П’ятий рік поспіль за ініціативи Європейської Комісії у вересні в Україні проходить проєкт «Європейський тиждень спорту». Мета – пропагування здорового способу життя серед учнівської молоді.
Факультет фізичного виховання та спорту ХДУ підтримує такі ініціативи та проводить «Олімпійські уроки». У 2020 році уроки проводять під гаслом “BeActive” (будь активним). Наші студенти, які мають високі досягнення у різних видах спорту розповідають школярам про свої історії успіху, організовують майстер-класи, змагання, вікторини тощо.
«Популяризація здорового способу життя та олімпізму ми поєднуємо з профорієнтацією. Це те, над чим факультет працює щодня. Ми постійно співпрацюємо зі школами Херсонщини та заохочуємо розвиток спорту на всіх рівнях», – зазначив декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов.
За словами заступниці декана з організаційно-виховної роботи і працевлаштування Вікторії Коваль, щорічно до факультету надходить 20-30 заявок від освітніх закладів щодо проведення подібних заходів.
В умовах карантинних обмежень факультет опановує нові формати та реалізує різні проєкти з олімпійської освіти, розробляє методичні рекомендації для дистанційного формату.
Прес-центр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.