Хто очолив новостворену партію «Разом Сила» на Херсонщині?

10 месяцев назад 0

«Разом Сила» — це назва нової політичної партїї, яку створили активні громадські організації, включно з громадою «Авто-Євро-Сила», однією з найбільших громадських організацій України.

За інформацією наших власних джерел, керувати  цією партією у Херсонській області, скоріше за все, буде Дмитро Суворов, який є керівником місцевої організації "АЕС Херсон".

Вчора відбувся з’їзд партії «Разом Сила»,  де затвердили наступне:

Программу партії  — це підвищення добробуту звичайних громадян, а механізм реалізації це десятки законопроектів, які вимагали громадські організації але так і не змогли отримати за старої влади.

До виборчого списку увійшли обласні керівники громадських організацій, які мають повагу та довіру своїх громад, а також активні учасники, що приймали участь у боротьбі.

Вирішили терміново створити сайт та інформаційні матеріали задля інформування співітчизників про історичний шанс змінити життя українців на краще, позбувшись або зменшивши вплив олігархів на звичайних українців, та прийняття відповідних законів.

Вирішили, що партія буде само фінансована, а всі значні суми надходжень на рахунок партії будуть перевірятися спеціальним комітетом, якій також буде публічно звітувати щодо прозорості витрат.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.