Якість навчання є пріоритетом для Херсонського держуніверситету

1 месяц назад 0

У Херсонському державному університеті провели опитування студентів щодо якості освіти та освітнього процесу.
Анкетуванням опікувався відділ забезпечення якості освіти ХДУ. Зазначимо, що дослідження проводилося на основі результатів вивчених дисциплін у І семестрі 2019-2020 навчального року.
В опитуванні взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів денної форми навчання. Найактивнішими учасниками опитування були студенти соціально-психологічного факультету, факультету фізичного виховання та спорту і факультету української філології та журналістики.
Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначає: « Ми повинні враховувати думки студентів стосовно якості освітнього процесу, удосконалення освітніх програм і їх оновлення, яке передбачає уважне ставлення до матриць відповідності (співвідношення освітніх компонент і програмних результатів навчання). Адже Херсонський державний університет – корпорація по обслуговуванню освітніх потреб студентів ».
Після обробки результатів фахівці окреслили сильні сторони освітніх програм по кожному з факультетів та розробили рекомендації щодо їх вдосконалення.
З результатами дослідження здобувачів вищої освіти по факультетам можна ознайомитися на сторінці відділу забезпечення якості освіти Херсонського державного університету . Прес-центр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.