Яку літературу не слід читати херсонцям?

10 месяцев назад 0

Хто такий — справжній громадянин України?

По-перше, це той, хто пам’ятає не тільки свої права, але й знає свої обов’язки перед державою.

Справжній громадянин України повинен знати, що з кожного із нас починається держава, і навіть звичайна література, здавалося б, не стає винятком – вона також має бути правильною.

Яка література правильна, запитаєте ви? Насамперед, та, яка не суперечить чинному законодавству України!

Так, відповідно до ст.28-1 Закону України «Про видавничу справу», видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, який видається Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Якщо такого дозволу немає, то вступає в дію наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 №384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів», згідно якого видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України без наявності відповідного дозволу, вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держкомтелерадіо України.

Щоб ознайомитися з повним переліком книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України та пропаганду насильства, необхідно звернутися на ресурс відомства comin.kmu.gov.ua.

Звернутися можна, та не всі це роблять: до рук  багатьох українців частенько потрапляє література, яка може похитнути спокійний настрій громадянина, може завдати моральної шкоди та посіяти сумнів стосовно майбутнього України. Найцікавіше, що подібні сумнівні газети, журнали, книжки з`являються  у нас з території окупованого Криму — саме звідти надходить література, спрямована на розхитування української сили та духу.

Друзі, пам’ятайте, що ми з вами — єдиний народ, у руках якого майбутнє нашої країни, тому не треба забути не тільки про права, але й за обов’язки — читайте тільки правильні книжки та  публіцистичні видання, адже це найменше, що ми можемо зроби, щоб зберегти лад та незалежність нашої України!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.