Янгол Надя: Савченко з крилами закликала берегти красу Херсонщини

4 недели назад 0

Колишня депутатка Надія Савченко, як і багато українців цього року, підтримала внутрішній туризм. 
Любителька купатися в одязі  подорожувала красивими місцями Херсонщини і була настільки вражена, що присвятили цьому регіону цілий пост з фотографіями.

В образі янгола Надія закликала берегти красу нашої країни, а не лише насолоджуватися нею. Адже у кожному краї купа проблем, які має вирішувати держава.

"Поки ми маємо свою державу, у кожного українця є і Карпатські гори, і Чорне море, і Олешківські піски, і Волинські озера. У кожного українця є не тільки свій регіон, а вся Україна!" , — заявила Надя. Виходить, Надя заздалегідь приготувала ці крила, щоби потім зробити ефектне фото?

"Подорож заповідниками Херсонщини показала мені не тільки їх неосяжну красу, але і проблеми, з якими стикається заповідний фонд України через відсутність підтримки державницькою політикою" , — наголосила вона.

Дивно, що Савченко не скупалася в сукні, як раніше

"…Якщо людина не байдужа, крім відпочинку прекрасною туристичною Україною, помічає і її проблеми. Добре було б, якби влада теж бачила і вирішувала ці глобальні проблеми, а не тільки вішала лозунги на бордах про велике будівництво туристичною Україною. Збережемо державу Україну — збережемо унікальну її красу для кожного з нас!",  — закликала Савченко.

До речі, у цій сукні Надя купалася в Адріатичному морі рік тому
УП. Таблоід


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.