Клоунада і маячня: кадри медкомісії в військкоматі обурили українців

3 года назад 0

Мережу сколихнули кадри з призовного пункту міста Дрогобич Львівської області, на яких призовники стоять в коридорі на брудному килимі без взуття і одягу.

“Прізовна дільниця у м. Дрогобич по вул. Сагайдачного – бруд, холод, хлопці стояли босі и роздягнуті по 15 хв. На мокрому, холодному килимку. Що змінилося? Чому на війні наші діти и чоловіки? Де цей європейський рівень? Може хтось з можновладців захоче прокоментуваті, чому так?”, – підписала фото користувачка, яка опублікувала їх у соціальній мережі.

Велика частина коментаторів фотографій поділяють обурення жінки.

“Вся ця воєннкоматівщина це клоунада і брєд. Армія цивілізованої країни має бути контрактною де будуть робити спеціалістів”; “Прийти батькам і порозганяти тих щурів із воєнкомату. Памятаю, як проходив медкомісію, це атас… Таке враження, що раби-негри прийшли до їх високості лікарів і пахана-начальника воєнкомату…”; “Патріотизм – то патріотизм, а цивілізація – то цивілізація. На жаль, нам нічим пишатися, бо свинячий хлів виглядає краще, ніж це місце.”

Деякі втім висловлювалися на користь того, що ці випробування повинні загартувати “маминих синочків” і далі в армії буде тільки гірше.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.