«Книга реформ»: у херсонському виші презентували нові методології навчання студентів

1 неделя назад 0

У Херсонському державному університеті відбулася презентація "Книги Реформ", в якій описані 12 кейс-методів, що давно використовуються в західних освітніх закладах та бізнес-школах. До роботи над збіркою було залучено понад двадцять авторів і редакторів.  

Про це повідомляє пресцентр ХДУ.

"Книга Реформ" – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. Кейси є навчальним матеріалом, автори не мали намір ілюструвати ефективну чи неефективну управлінську ситуацію. 
Спільна мета створення такої збірки – допомогти покращити навчальний процес в українських вишах, давши викладачам і студентам ефективний інструмент і цей інструмент кейс-метод.

 "Сьогодні нашим студентам, викладачам й співробітникам презентують інтелектуальний, а не політичний продукт. Адже заклади вищої освіти стоять осторонь політики" , – сказав під час презентації книги ректор ХДУ Олександр Співаковський. 
Під час презентації присутнім розповіли історію та ідею створення книги, пропрацювали кейси, дослідили конкретну ситуацію, розібралися у суті проблеми, запропонували можливі рішення та їх наслідки. Також вчилися приймати раціональні рішення через аналіз ситуації, а не інтуїтивно та спонтанно. Під час презентації усі охочі отримали збірку у подарунок.
UA:Херсон                                               


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.