Курорт на Херсонщині заселили тигри, крокодили й страуси

1 месяц назад 0

Неподалік села Щасливцеве нещодавно відкрилася крокодилова ферма, а біля села Стрілкового ще з 2014 року облаштували страусину ферму, пише Голос України.
Аби побачити тваринний світ нашої планети в усьому його різномаїтті, українцям навіть за кордон вибиратися не треба. Достатньо приїхати на курорт Арабатська стрілка, де водяться найекзотичніші мешканці різних континентів. Аби їх побачити, щоправда, треба побувати в різних кінцях півострова.
В одному з розташованих тут пансіонатів неподалік села Щасливцеве нещодавно відкрилася крокодилова ферма, де мешкають рептилії, що називається, на будь-який смак – від кількох сантиметрів до кількох метрів завдовжки.
А біля села Стрілкового ще з 2014 року облаштували страусину ферму. А між двома згаданими об'єктами розташований ще й сафарі-парк, який може похвалитися найбільшою в регіоні колекцією великих хижаків – тигрів, леопардів, левів та ведмедів. І це не рахуючи дикобразів, мавпочок, верблюдів.
Тож для любителів природи карантин – не привід відкладати "рандеву" з братами нашими меншими через обмеження чи відсутність міжнародних авіарейсів. Їх можна побачити в Україні, поєднавши це задоволення із відпочинком біля моря.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.