Магнітні бурі: що буде зі здоров’ям українців в найближчі дні

3 года назад 0

У ніч на 13 вересня Землі досягла коронарна речовина, викинута в космічний простір в результаті спалаху на Сонці, що відбулася 10 вересня.

Це викликало на нашій планеті магнітну бурю, якій присвоєно рівень G1. Аналогічну бурю експерти прогнозують на 14 вересня, повідомляє ria.ru.

Вчені говорять, що G1 – мінімальний можливий рівень магнітної бурі. Проте, метеозалежні люди можуть відчувати обурення в магнітосфері Землі, які призводять до головного болю, підвищення артеріального тиску, розладів психіки та сну. У разі погіршення самопочуття медики рекомендують не сідати за кермо, не користуватися метрополітеном, відмовитися від спиртного і тонізуючих напоїв.

 

Серія спалахів на Сонці почався 4 вересня, а через два дні був зафіксований потужний вибух за 12 років. Спалах 10 вересня став четвертим за рахунком за короткий час, якому присвоєно вищу категорію Х.

Протягом наступних двох тижнів магнітна ситуація на Землі залишиться спокійною, оскільки Сонце розвернулося до нашої планети іншою стороною. Таким чином, навіть якщо спалахи на Сонці продовжаться, речовина буде викидатися в протилежний від Землі бік.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.