Микола Ніколенко: «Парламентарі мають турбуватися про людей, які працюють на херсонській землі»

9 месяцев назад 0

Херсонщина — прекрасний регіон з потенційно багатими природними ресурсами. Тут активно розвивається агропромисловий комплекс, інфраструктура сільськогосподарського ринку.

На Херсонщині є багато людей, які займаються сільськогосподарською діяльністю і роблять це, в першу чергу, не заради збагачення, а за покликом душі, адже більшість із них землелюби.

Такою людиною є й відомий меценат, депутат Генічеської райради і кандидат в народні депутати України по 185 округу Микола Ніколенко.

Наразі, серед охочих потрапити у лави парламенту є багато кандидатів — бізнесменів, шоуменів. Та діяльність Миколи Ніколенко направлена на дещо інше. Він є фермером і живе в маленькому селі Привільне. Його турбують проблеми селища, сільськогосподарства та людей, які там проживають. Рішення піти у народні депутати, в першу чергу, пов'язане саме з тим, аби зробити життя звичайних людей кращім, захисти їх землю.

Микола Ніколенко багато років працював на  посаді директора ДПЗ "СИВАСЬКИЙ"

За останні роки свого існування господарство постійно займало призові місцяна всеукраїнських виставках, неодноразово приймало участь у міжнародних виставках. активно велось будівництво доріг, житла, промислових приміщень та приміщень соцкультпобуту.

Ефективно працювало зрошення. Втілювались в життя передові технології як в тваринництві так і в рослинництві.

З 1999 року він очолив фермерське господарство "Даяна", яке на протязі двадцяти років являється одним із стабільно працюючих сільськогосподарських підприємств.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.