На Дніпрі поблизу Херсона прибирали у плавнях (відео)

1 месяц назад 0

Співробітники Херсонської обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара та студенти факультету географії, біології та екології Херсонського державного університету долучилися до прибирання у плавнях. Організаторкою заходу виступила Юлія Тищенко.
Байдарками волонтери випливли на галявину, де зазвичай зупиняються туристи. По дорозі виловили першу пластикову пляшку. Вікторія Приймак разом з чотирма студентами факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету в подібній акції бере участь не вперше:
"Люди не дуже екологічно свідомі. Можливо, це дачники сюди сміття скидають, або ті, хто відпочиває. Люди насолоджуються краєвидами, нашими плавнями, і водночас залишають велику кількість сміття".
Студентка Херсонського державного університету Злата Година говорить, що сміття у воді учасники заходу знайшли багато, здебільшого — пластикові пляшки:
"Ми їх зібрали, поклали у пакет для сміття. Дуже брудно. Люди взагалі не слідкують за природою".
Віталій Бєльовцев займається подорожами на байдарках. Разом з друзями періодично прибирає галявини у плавнях, де зазвичай зупиняються туристи. Говорить, що сміття найпомітніше навесні, коли немає трави та густого очерету. Звідки стільки сміття береться, юнак не знає. Припускає, що від туристів та дачників.
На прибирання у плавнях поблизу Херсона волонтери вирушили на байдарках
Пляшки з-під алкоголю, консервні банки та пакети зі сміттям — такі знахідки прибиральників. За неповні пів години, не відходячи далеко від берега, волонтери зібрали вісім повних великих пакетів зі сміттям.
Оксана ХЛЄБУС, Григорій ШМАТКО Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.