На Херсонщині формують політичну команду партії "Нам Тут Жити"

3 месяца назад 0

Політична Партія «Нам Тут Жити» починає формувати у Херсоні та Херсонській області команду порядних і професійних людей, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє наших громад на найближчі п'ять років!
Лідер партії Ігор Колихаєв запрошує в команду патріотів Херсонщини, яким довіряють люди, яких знають і поважають за добрі і правильні вчинки і діла. Головна мета Партії — зробити Херсон і Херсонщину сильними, щоб кожна родина і кожна людина пишалися своєю Батьківщиною.
У партії «Нам Тут Жити» є чітке розуміння відповідальності, яку беруть на себе її учасники, заявляючи, що формують команду і хочуть з її допомогою навести порядок у Херсоні й області.
Політична Партія «Нам Тут Жити» визначилася з критеріями відбору кандидатів у свою команду. Всі кандидати в депутати пройдуть попередній відбір, щоб відповідати критеріям, які дозволять досягти поставлених цілей.
Критерії ці прозорі:
— кандидат повинен бути відомою і поважною людиною в своїй громаді;
— про компетенцію кандидата повинен говорити не він сам, а його справи, реалізовані проєкти;
— кандидат від Партії повинен не тільки розуміти проблеми своєї громади, а й знати, як буде їх розв‘язувати;
— про довіру до кандидата повинні сказати люди, тобто фактично кожен житель Херсона і області отримує можливість впливати на те, який кандидат набуде право боротися за мандат депутата від політичної Партії «Нам Тут Жити». Адже в подальшому депутат повинен працювати на благо громади;
— члени Партії будуть раді наявності політичного досвіду, проте не допустять у команду людей з негативним минулим або заплямованою репутацією.
Всі бажаючі стати частиною команди «Нам Тут Жити», можуть заповнити анкету на сайті https://kolykhaev2020.online/.
Ігор Колихаєв звертає увагу на те, що відповідність всім перерахованим вище критеріям є лише першим етапом відбору. Далі будуть проведені соціологічні дослідження по кожному кандидату, тестування і навчання потенційних кандидатів.
На підставі результатів в усіх напрямках відбору група незалежних експертів, в число яких увійдуть і виборці, визначить кандидатів. Після цього Партія представить їх херсонцям.
Колихаєв прагне, щоб це були кандидати професійні, з високими моральними, лідерськими якостями. І найголовніше — схвалені людьми.
«Ми хочемо, щоб Партія «Нам Тут Жити» стала партією усіх херсонців. Наше головне завдання — отримати, а потім виправдати довіру людей, тому що НАМ ТУТ ЖИТИ!» — дійшов висновку народний депутат і лідер Партії Ігор КОЛИХАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.