На Херсонщині ОТГ отримують "скриньки здоров'я"

3 месяца назад 0

На Херсонщині, Вербівська громада стала учасником Проекту “Підтримка ОТГ у боротьбі з пандемією COVID-19”, який реалізується Міжнародним благодійним фондом “Карітас України” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.
Програма 2U-LEAD з Європою” спільно з міжнародним благодійним фондом “Карітас Україна” започаткували проект “Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19”.
У рамках цього проєкту для об’єднаних територіальних громад України підготували скриньки здоров’я “Сильніші разом”. Засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для медичних працівників отримали й Вербівська ОТГ.
У кожному наборі — медичні маски, костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, медичні рукавички, 1 безконтактний термометр та засоби для дезінфекції.
— Наша сільська рада стала учасником проєкту від Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” в рамках заходів по протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. І ось маємо приємну новину: “Скринька здоров’я” надійшла для медичних працівників Вербівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Дем’янівського фельдшерського пункту — повідомила очільниця Вербівської ОТГ Тетяна Ганелі.
Не секрет, що навіть для добре підготовлених закладів охорони здоров’я, подолати виклики спричинені COVID-19 — складне завдання. Практика засвідчила, що дефіцит необхідного обладнання та засобів захисту може вплинути на рівень медичної допомоги та безпеку, як пацієнтів, так і лікарів. Тож допомога, яку отримали медзаклади Вербівської об’єднаної територіальної громади стануть їм у нагоді.
Довідково. Міжнародний благодійний фонд “Карітас України”, що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” реалізує Проєкт “Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19”.
Нижні Сірогози.City


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.