На Херсонщині пройшов військовий вишкіл для дітей (фото)

4 недели назад 0

Вихідні з користю для себе та інших провів херсонський гвардієць — інструктор з тактичної медицини Марк Васильченко військової частини 3056 НГУ. Він долучився до змагань у рамках військово-спортивного вишколу «Покровський гарт», які проходили в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області. На той час було розгорнуто табір, де за допомогою досвідчених військовослужбовців діти могли і відпочити, і отримати справжній військовий вишкіл.
“Мене запросили організатори, аби діти на власні очі побачили, як надається перша необхідна медична допомога, — розповів Марк Васильченко, — За ці кілька днів я намагався розповісти і показати хлопцям та дівчатам основне з тактичної медицини. Були ті, хто не вперше бере участь в подібному заході, і вони показали чудовий рівень знань та підготовки”.
В змаганнях взяли участь діти з усієї Херсонщини. За ці два дні вони відвідали локації з тренуваннями зі стройової підготовки, стрільби з гвинтівки та лука. Хлопці і дівчата різного віку долали смуги перешкод, вивчали тактичну медицину та опановували військову топографію.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.