На Херсонщині вперше в Україні відкриють мурал на тему критичного мислення

4 недели назад 0

13 липня у Каховці відбудеться урочисте відкриття муралу від міжнародного проєкту ARTIFAKE, який привертає увагу до важливості критичного мислення та боротьби з дезінформацією.

Відкриття відбудеться на стадіоні «Авангард» (вул. Фаїни Гаєнко, 6а), о 10:30.

Посилання на Facebook-подію: https://bit.ly/3ypOXEO.

Участь у заході візьмуть представники Каховської міської ради, автор муралу Сергій Радкевич, а також менеджерка проєкту Олександра Панова. Також на відкритті передбачено відеозвернення від заступника Міністра культури та інформаційної політики України Тараса Шевченка (ТВС).

Мурал «Вектор міста. Критичне мислення» українського художника Сергія Радкевича в Каховці стане першим із трьох арт-об’єктів ARTIFAKE в містах Сходу та Півдня України. Вони мають привернути увагу українців до важливості боротьби з дезінформацією та розвитку критичного мислення.

Ще в квітні Каховка виборола право на створення муралу в голосуванні серед п’яти міст-претендентів. Наступні два мурали ARTIFAKE буде створено у місті Бахмут Донецької області та місті Токмак Запорізької області. Усього в межах ініціативи створять дев’ять арт-об’єктів в Україні, Польщі та Вірменії.

Проєкт ARTIFAKE втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Асоціацією аудіовізуальних репортерів (Вірменія) та Фундацією «Art Transparent» (Польща) за фінансової підтримки програми ЄС «Креативна Європа», Міжнародного фонду «Відродження», Фонду Конрада Аденауера, Українського культурного фонду, Посольства Королівства Нідерландів та Міністерства культури, національної спадщини і спорту Польщі.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проєкту Юлії Мішиної (ymishyna@internews.ua, 096 780 98 97).


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.