Науковці прогнозують потужну магнітну бурю: штормитиме три дні

3 года назад 0

У найближчі три дні зросте сонячна активність, тож метеочутливі люди відчуватимуть впливи геомагнітних збурень.

За даними Національної погодної служби Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), сьогодні, 26 червня, потужність магітних бур до 15 години становитиме 1 бал, але згодом почне зростати: з 15.00 до 18.00 сила бурі матиме 2 бали, до 21 години зросте до 3 балів, з 21.00 — потужність бурі уже становитиме 4 бали, що означає "мала" буря.  

А от у ніч на 27 червня сила бурі сягне 5 балів! Метеорологи називають таку бурю "помірною", проте її вплив на людей дуже відчутний. У метеозалежних посилюються головний біль, проблеми з тиском, серцем та сном. Можливі запаморочення, слабкість, перепади настрою. Фахівці рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі та вживати багато води.  

Лише з 9 години ранку середи вплив трохи послабшає — до 4 балів, а з 12.00 до 18.00 — до 3 балів. Проте, надвечір бурі знову розгуляються, набравши силу у 4 бали.  

У ніч на четвер, 28 червня, магнітна буря матиме потужність у 3 бали — від опівночі до 3 години ночі, згодом — 4 бали, а від 6 до 9 години ранку — знову аж 5 балів! Лише вдень магнітні збурення поволі йтимуть на спад — до 12 години потужність дорівнюватиме 4 бали, до 15.00 — опуститься до 3 балів, і до кінця дня матиме 2 бали.  

За даними метеорологів, ймовірність виникнення активної магнітної бурі сьогодні становить 35 відсотків, ймовірність незначного магнітного шторму — 20%. У середу ймовірність бурі — 20 відсотків, та шторму — 35 відсотків, у четвер — 30 та 35 відсотків відповідно. 27 червня ймовірність виникнення помірного шторму становить 25 відсотків, 28 червня — 20%. У середу можливе навіть виникнення екстремального шторму — ймовірність цього становить 5 відсотків.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.