Олешківські політики на низькому старті

2 месяца назад 0

Низький старт – так називають позицію бігунів, які вже вийшли на бігову доріжку і завмерли в очікуванні команди «старт». Так хто в Олешківському районі Херсонщини готується до старту виборчих перегонів?
Найзапеклішу передвиборчу боротьбу аналітики прогнозують за посаду голови Олешківської ОТГ, оскільки тут серед претендентів немає явного лідера симпатій виборів, а серед можливих кандидатів, які вже заявили про свої наміри балотуватися на голову Олешківської ОТГ називають поки що трьох найбільш відомих політичних гравців.
Це діючий голова Олешківської районної ради – Павло Потоцький, нинішній голова Олешківської міської ради – Дмитро Воронов та депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук, який не вигравши парламентські перегони, вирішив спробувати свої можвивості на місцевих виборах.
Найбільш рейтингові політичні партії ще не оприлюднили кого з кандидатів в Олешківському районі вони будуть підтримувати, можливо кандидатів на посаду Олешківської ОТГ буде більше. Так що стежимо за розвитком виборчої кампанії – буде цікаво!
Макс РАМУС
Нагадаємо, що до складу найбільшої в районі Олешківської ОТГ увійдуть Олешківська міська рада, Солонцівська, Козачелагерська, Підстепенська і Костогризівська сільські ради.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.