Переможцями четвертого Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом» стали мешканці півдня України

1 месяц назад 0

У спортивному конкурсі перемогла родина Волощук з Одеси, у кулінарному конкурсі – родина Маракуліних-Саханевич зі Скадовська, у творчому конкурсі – родина Хоменко-Ханікових з Херсона. Диплом у номінації «Найдосвідченіша родина» отримала сім’я Ісакових з Миколаєва.
Гран прі фестивалю та путівку на Чорне море від CAMP GAGARINA Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України отримала родина Павлових з Миколаєва.
Всього у заході взяли участь 23 сім’ї з Києва, Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Херсона та Херсонської області. Всі учасники отримали дипломи і подарунки.
Фестиваль проведено в Херсоні з 6 по 8 серпня громадською організацією «Сонячні діти Херсонщини» для сімей, в яких виховуються діти з синдромом Дауна, в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської ради в Україні, Херсонської міської ради, управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Херсонського державного університету, приватних підприємців.
Організатори:
Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» — це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.