Першокурсників ХДУ знайомлять з історією університету

3 недели назад 0

Народний зразковий музей історії Херсонського державного університету розпочав знайомство студентів I курсу з історією освітнього закладу. Так, 24 вересня, у новому форматі відбулася оглядова екскурсія для першокурсників педагогічного факультету.
Знайомство з історією університету проходило паралельно на двох локаціях – народному зразковому музеї історії та у парковій зоні університету.
Екскурс «Від Юр’ївського вчительського інституту до Херсонського державного університету» провела фахівчиня музею Вікторія Дикуха. А керівниця музейно-архівного центру ХДУ Ірина Самсакова ознайомила першокурсників зі змінами, які відбулися у парковому містечку. Варто відмітити, що протягом 2020 року парк Херсонського державного університету значно змінився – для кожного факультету створено свої локації.
Ірина Самсакова звернула увагу молоді на новостворений меморіальний комплекс і розповіла про видатних постатей, які у різні часи творили історію закладу. А також зупинилася на пам’ятних дошках колишніх ректорів, встановлених на вході до головного корпусу, які зробили значний внесок у розвиток, розбудову і наукове середовище освітнього закладу.
Із багаторічного досвіду роботи керівниця Ірина Самсакова зазначає: «Щороку ми запрошуємо усіх першокурсників до музею, аби вони могли більше дізнатися про історію закладу, який обрали. І стали ближчими до дружньої родини Херсонського державного університету. Адже наш освітній заклад славиться своїми усталеними традиціями і видатними постатями. І, головне, молодь має полюбити університет так, як і ми – люди, які вже тут навчаються та працюють».
Тож народний зразковий музей історії Херсонського державного університету запрошує усіх першокурсників поринути в екскурс «Від Юр’ївського вчительського інституту до Херсонського державного університету».
Прес-центр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.