Представники ХДУ пройшли міжнародне стажування у Болгарії

1 месяц назад 0

З 25 по 31 липня науковці факультету економіки і менеджменту Херсонського державного університету – доктор економічних наук Андрій Соловйов та докторка економічних наук Юлія Ушкаренко пройшли підсумковий тест за результатами тримісячного онлайн стажування за напрямом «Економіка». Також представники ХДУ долучилися до роботи IV Міжнародної науково-практичної конференції «Україна, Болгарія, ЄС: економічні, технічні та соціальні тенденції розвитку».
У конференції взяли участь понад 100 учасників із 18 освітніх закладів України, Болгарії, Польщі, Грузії та Молдови. Науковий захід відбувся в Університеті «Проф. д-р Асен Златаров» (Бургас, Болгарія).
Робота конференції проходила в форматі пленарного та секційних засідань, під час яких піднімалися питання управління національною економікою та економікою підприємства; фінансів, банківської справи та страхування; бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту; педагогіки та юридичних наук.
Представники ХДУ – Андрій Соловйов та Юлія Ушкаренко – представили дослідження інноваційних систем управління підприємствами на основі сучасних інформаційних технологій.
Прес-центр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.